חיפוי פנים

מבחינה עיצובית, חיפוי הפנים של אבן או שיש זהו חלק מרכזי בעיצוב הבית. בעבר, חיפוי אבן פנימי היה נהוג בעיקר בחדרי אמבטיות ובשירותים, אך כיום ניתון למצוא בבתים רבים קירות שלמים המחופים אבן או בריקים מסוגים שונים. המגוון הרחב של חומרי הגלם ואפשרויות העיצוב שאנו מציעים יכול לאפשר ללקוחותינו לבחור את העיצוב שיתאים להם בצורה מקסימלית.

חיפוי קירות באבן טבעית, שיש ובריקים

השוק מציע לנו כיום שפע בלתי רגיל של אבנים לחיפוי קירותיו החיצוניים או הפנימיים של הבית. במרבית המקרים מדובר באבנים מקומיות, כלומר – אבנים מישראל ולא אבנים מיובאות. אבנים אלו הגיעו מהטבע, עברו תהליך של עיבוד וכיום הן משמשות כחיפוי לקירות פנים הבית או מחוצה לו. אפשרות נוספות לחיפוי קירות היא באמצעות לבני בריקים. הבריקים נחשבים לפופולאריים מאד בשנים האחרונות ואפשר למצוא אותם בסגנונות מגוונים ובעיצובים שונים. ישנם בריקים עתיקים מאד, ממאות קודמות אפילו, וגם בריקים בסגנון מודרני או בריקים מאבן. כמובן שניתם לחפות את קירות הבית הפנימיים גם בשיש לסוגיו וגם באבן טרוורטין – אבן טבעית בעלת מראה מיוחד ויוקרתי.

חיפוי קירות פנים באיכות אחרת

גלריית חיפויי הפנים של אבני יסוד מציגה בפניכם תמונה של מקצועיות המשולבת עם איכות של אבן ושיש ללא תחרות. אנו משתמשים במבחר סוגים של אבן ושיש לחיפוי קירות פנימיים: אבני טרוורטין, שיש איטלקי, בריקים, לבנים ועוד.

התקשרו אלנו ואנו נתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר

להצעת מחיר אטרקטיבית לחיפוי פנים איכותי התקשרו 04-6902666