ריצוף חוץ

ריצוף אבן טבעית במרחבים שמחוץ לבית, הולך וצובר פופולריות בישראל ובעולם כולו.  ריצוף חוץ באריחי אבן טבעית או בשיש, משרה על הכניסה לבית ועל החצר אווירה ייחודית הנוצרת משימוש בחומרים טבעיים.

ריצוף חוץ – טרוורטין

אבן טרוורטין הינה אבן בעלת מרקם ייחודי, המשווה לריצוף החוץ מראה טבעי. החורים הקיימים באבן הטרוורטין מסייעים  במניעת החלקה ומשתלבים במראה הגינה או החצר באופן הרמוני וטבעי. חברת אבני יסוד משתמשת באבני טרוורטין באיכות הגבוהה ביותר, לריצוף חוץ בחצרות ובגינות הבתים,  לחיפוי קירות חיצוניים, ואף לריצוף פנים בבתים בסגנון כפרי או מודרני בעיבודים השונים.

אבני יסוד – ריצוף חוץ ופנים באיכות אחרת

לחברתנו ניסיון רב בהתאמת סוגי האבן השונים לריצוף חוץ, בהם טרוורטין, בזלת, אבני צפחה ואבנים טבעיות נוספות. הריצופים של אבני יסוד משתלבים היטב במראה הכפרי, ועונים בצורה מושלמת על הצרכים השונים בריצופי חוץ טבעיים, מעוצבים היטב ואיכותיים.

להצעת מחיר אטרקטיבית לריצוף חוץ איכותי התקשרו 04-6902666

או הקישו כאן והשאירו פרטים

ריצוף חוץ באבן טבעית

ריצוף חוץ באבן טבעית, באבני מדרך או או באבני חיפוי מעניק לגינה או לחצר שלכם מראה טבעי המתמזג על הגינה ומאפשר לכם ולילדיכם להרגיש בטבע בכל מקום בחצר ביתכם.

ריצוף באבן טבעית מקנה למבנה כולו מראה איכותי במיוחד, ולכן אנו ממליצים ללקוחותינו לרצף את הרחבות שמחוץ לבית, את המרפסות ואת השבילים עם אבני מדרך, טרוורטין או אבן טבעית. למרצפות עמידות מלאה בפני שחיקה, מפני חדירת אדמה ובוץ,ובפני פגעי מזג האוויר.

להזמנת אבנים או ליצירת קשר עם אבני יסוד  ליחצו כאן, או התקשרו עכשיו 04-6902666  ונשמח לחזור אליכם.