בריקים מפירוק

בריקים מפירוק לחיפוי קירות פנים וחוץ

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider

אבני יסוד – שיווק בריקים מפירוק לחיפוי פנים וחיפוי חוץ

חברת אבני יסוד מיבאת בריקים מפירוק אשר שימשו כחומר בניה במדינות אירופה. הבריקים נאספים כיום מאתרים שונים, מנוקים, נארזים ומשווקים כאריחי חיפוי בעיקר לקירות פנים ולעיתים לקירות חוץ.  שימוש בבריקים לחיפוי הקירות  משווה לכל בית או מבנה מראה עתיק ויוקרתי.

בריקים מפירוק הן לבנים ששימשו לבנייה בבתים ישנים, ונבחרו בקפידה מבין חומרי הבניה שנותרו מבניינים שנהרסו. כיום משמשים בריקים מאבן לחיפוי פנים ובמקרים רבים – גם לחיפוי חוץ של בתים חדשים או לאחר שיפוץ. אחד היתרונות של בריקים מפירוק הוא בכך שהם נושאים איתם את עברם מהבית הקודם לבית החדש. מכיוון שפעם היו פחות סטנדרטים אחידים לבניה, בריקים שהגיעו כולם מפירוק של בית אחד – עשוים להיות שונים במידותיהם מבית אחר, ולעיתים נותרים עליהם סימני בטון או צבע, הם עשויים להיות שונים בגוון, ולפעמים סימנים שעשה הטבע או הזמן. בנוסף לכך, כשמודבר בפירוק של קיר בבית יחיד – מספר הבריקים הדומים זה לזה מוגבלת. עם זאת, מכיוון שכל הבריקים נעשו אחד-אחד בעבודת יד, הם נחשבים לרוב לאיכותיים ומבוקשים מאוד. כל אלה תורמים למראה הייחודי שאין דומה לו שמעניקים בריקים מפירוק לבית בבניה מודרנית. אז אם אתם מבקשים הצעת מחיר עבור בריקים מפירוק או צריכים ייעוץ בנושא – פנו אלינו!

 

בריקים מפירוק – מהם וכיצד נוצרו

בריקים מפירוק הן לבנים ששימשו לבנייה בבתים ישנים, ונבחרו בקפידה מבין חומרי הבניה שנותרו מבניינים שנהרסו. כיום משמשים בריקים מפירוק לחיפוי פנים ובמקרים רבים – גם לחיפוי חוץ של בתים חדשים או לאחר שיפוץ. אחד היתרונות של בריקים מפירוק הוא בכך שהם נושאים איתם את עברם מהבית הקודם לבית החדש. מכיוון שפעם היו פחות סטנדרטים אחידים לבניה, בריקים מפירוק של בית אחד עשוים להיות שונים במידותיהם מבית אחר, ולעיתים נותרים עליהם סימני בטון או צבע, הם עשויים להיות שונים בגוון, ולפעמים סימנים שעשה הטבע או הזמן. בנוסף לכך, מספר הבריקים מפירוק הדומים זה לזה מוגבלת. עם זאת, מכיוון שכל הבריקים נעשו אחד-אחד בעבודת יד, הם נחשבים לרוב לאיכותיים ומבוקשים מאוד. כל אלה תורמים למראה הייחודי שאין דומה לו שמעניקים בריקים מאבן טבעית שהגיעו מפירוק  – עבור בית בבניה מודרנית. אז אם אתם מבקשים הצעת מחיר עבור בריקים מפירוק או צריכים ייעוץ בנושא – פנו אלינו! בבריקים אלו קיימת שונות גבוהה בגוונים ובטקסטורה והם לרוב מגיעים עם שאריות בטון וטיט. הגוונים הנפוצים הם : אפור-שחור, צהוב, צהוב-כתום ואדום.

הזמנת בריקים מפירוק – אבני יסוד

לאבני יסוד מגוון רחב של סגנונות עיצוב עבור בריקים מאבן טבעית המגיעים מפירוק ומתאימים לחיפוי קירות פנימיים וחיצוניים כאחד. על תתפשרו על איכות הבריקים ולא על עיצוב הבית שלכם. בין אם אתם בתהליך בנייה או שיפוץ מחדש של ביתכם – חיפוי קיר אחד בבריקים מספיק לעיתים להפוך את כל חללי הבית לאלגנטיים יותר ונעימים יותר למראה.

להצעת מחיר אטרקטיבית לבריקים מפירוק התקשרו 04-6902666

להשארת פרטים למומחים של אבני יסוד ליחצו כאן והשאירו פרטים

  לקבלת פרטים נוספים שלחו לנו הודעה

   For more details send us a message

   © 2021 אבני יסוד – אבן טבעית לריצוף חוץ ופנים.

   ריצוף פנים אבן טבעית | אבן ג'מעין | אבן ריצוף חוץ | אבני צפחות | חיפוי אבן חוץ | שיווק שיש, יבוא אבן | קופינג שיש לבריכה | אבן מידע מקצועי

   בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

   דילוג לתוכן