בריקים

בריקים מאבן לחיפוי קירות פנים וחוץ

בריקים הינם לבנים מאבן טבעית, ששימשו בעבר לבניית קירות בבתים ישנים, וכעת – לאחר פירוק וניקוי – נמכרות למטרת חיפוי קירות בבתים מודרניים. אנו משווקים מגוון רחב של בריקים המשמשים לחיפוי פנימי של קירות הבית ותורמים מאוד לעיצוב החללים המרכזיים של הבית כמו הסלון או המטבח. אבני יסוד משווקת מבחר בריקים כגון בריק בלגי, בריקים מפירוק עם מראה עתיק, בריק טרוורטין, בריקים בסגנון רטרו ועוד.

בריקים בסגנון רטרו

בריקים מאבן טבעית

בריקים מפירוק

בריקים מפירוק

בריקים מאבן טבעית

בריקים בסגנון רטרו

בריקים מפירוק

בריקים מפירוק הן לבנים עתיקות אשר שימשו לבנייה בבתים ישנים, ונבחרו בקפידה מבין חומרי הבנייה אשר נותרו מבניינים שנהרסו. כיום משמשים בריקים מפירוק לחיפוי פנים של קירות בבתים ודירות מעוצבות, ולעיתים גם לחיפוי חוץ של בתים חדשים או לאחר שיפוץ.

יצירת קשר

בריקים מאבן טבעית

בריקים מאבן טבעית הם אריחי אבן המנוסרים מגושי אבן טבעיים למידות מלבניות ועוברים עיבודים שונים, המשווים לאריח מראה עתיק או מודרני.

 

בריקים בסגנון רטרו

בריקים בסגנון רטרו מיוצרים מחימר טבעי ומשמשים לבניה, חיפוי וריצוף. לבנים אלו מיוצרות בעיקר באירופה ומשוות למבנה מראה כפרי קלאסי. בבריקים אלו קיימות טקסטורות שונות וגוונים רבים, אך בשונה מבריקים מפירוק, ניתן לקבל בלבני רטרו אחידות גבוהה יותר.
חיפוי פנים

אבני יסוד – חיפוי חוץ ופנים באמצעות בריקים

שימוש בלבנים מחימר מחזיר את סגנון הרטרו ואת הרומנטיקה לבית, ושובר במעט את המראה המודרני של בנייה חדשה כיום. לכן אנשים רבים משתמשים בהם לבניית אח בבית, מסביב לקמין או לתחימת פינת ברביקיו בחצר.

בריקים מחימר היו פעם אחד מחומרי הבניה הנפוצים ביותר. הלבנים האדומות (לבני חימר אדומות, חומות או בגוון בז'), אפיינו בתים רבים בכל רחבי העולם, ובעיקר באירופה ובחלקים מסוימים של ארצות הברית. עם הופעת שיטות בניה מודרניות יותר, הלכו ונעלמו הבריקים מהנוף – אך לא מהלב! חברת אבני יסוד מיבאת בריקים מפירוק אשר שימשו כחומר בניה במדינות אירופה. הבריקים נאספים כיום מאתרים שונים, מנוקים, נארזים ומשווקים כאריחי חיפוי בעיקר לקירות פנים ולעיתים לקירות חוץ.  שימוש בבריקים לחיפוי הקירות  משווה לכל בית או מבנה מראה עתיק ויוקרתי.

אבני יסוד – חיפוי חוץ בבריקים

לאבני יסוד מגוון רחב של סגנונות עיצוב עבור בריקים מאבן טבעית וכאלו המגיעים מפירוק ומתאימים לחיפוי קירות פנימיים וחיצוניים כאחד. אל תתפשרו על איכות הבריקים ולא על עיצוב הבית שלכם. בין אם אתם בתהליך בנייה או שיפוץ מחדש של ביתכם – חיפוי קיר אחד בבריקים מספיק לעיתים להפוך את כל חללי הבית לאלגנטיים יותר ונעימים יותר למראה.

 

חיפוי-חוץ-אבן-טבעית

יתרונות השימוש בבריקים באבן טבעית בבניה חדשה ובשיפוץ

השימוש באבן טבעית כחיפוי חוץ לקירות הבתים כבר מזמן הפך לחלק מהנוף הישראלי שלנו ועדיין, לא כל הבתים בארץ מחופים באבן טבעית מה שמקנה איכות נוספת לאלו שכן. אחוז הולך וגדל של בתים שעוברים שיפוץ מוסיפים אבן טבעית לחיפוי הבית. אחרים פשוט נבנים מלכתחילה בחיפוי אבן, ואפילו בבתי דירות משותפים כאשר ארכיטקט הפרוייקט מבקש להקנות לבניין מראה טבעי, ייחודי ומהודר יותר יוסיף חיפוי חוץ מאבן טבעית.

בריקים שאלות תשובות

מידע נוסף בנושא בריקים

מה הם סוגי חיפוי הבריקים הנפוצים ביותר?

חיפוי בריקים הפך פופולרי עבור בתים פרטיים ולעיתים אף בבניינים מסחריים. זוהי דרך חסכונית להוסיף מראה קלאסי לכל מבנה תוך מתן הגנה מפני פגעי מזג האוויר. ישנם מספר סוגים של חיפוי לבנים זמינים, כל אחד עם תכונות ויתרונות ייחודיים משלו.
ישנם כמה סוגים מרכזיים כמו בריקים מפירוק או בריקים סינטטיים. מתוכם, הסוגים הנפוצים ביותר כוללים בריק  חרס מסורתי, ציפויי לבנים דקים, ציפוי אבן מלאכותי ופורניר אבן טבעית. לכל סוג יש יתרונות וחסרונות משלו שיש לקחת בחשבון בעת בחירת האפשרות הטובה ביותר עבור הפרויקט שלך.

כמה עמיד חיפוי בריקים חיצוני בהשוואה לחומרים אחרים?

חיפוי בריקים הוא בחירה פופולרית עבור קירות חיצוניים, ולו מהסיבה שהוא מציע יתרונות רבים לצד המראה הייחודי שלו.
הלבנים מגיעות במגוון צבעים ומרקמים, מה שמאפשר חופש יצירתי יותר בעת עיצוב המראה החיצוני של הבית שלך.
הלבנים עצמן עמידות בפני אש ובעלות תכונות תרמיות מצוינות, כך שהן מספקות בידוד טוב בעל מראה מיוחד.
חיפוי בריקים קל יחסית להתקנה ולתחזוקה. עם טיפול נאות, חיפוי הלבנים שלך יכול להחזיק מעמד עשרות שנים ללא צורך בתיקונים או החלפות.

האם חיפוי בריקים יכול להתאים בכל האקלים?

חיפוי בריקים הפך פופולרי יותר מכמה סיבות כאשר ההתאמה שלהן כמעט לכל אקלים ובמיוחד לאקלים הישראלי
חיפוי בריקים חיצוני מציע מגוון יתרונות, מעמידות ובידוד ועד למשיכה אסתטית עם מראה מכובד.
בעוד שהם משמשים לרוב באקלים חם יותר, ניתן להשתמש בבריקים לחיפוי גם באקלים קר יותר.
על ידי הבנת המאפיינים הייחודיים של הבריקים וכיצד הם מתקשרים עם סוגי אקלים שונים, אפשר להבטיח שהפרויקטים מוגנים מפני פגעי מזג האוויר ויחזיקו מעמד לאורך שנים.