מדרגות

חיפוי מדרגות פנים וחוץ – מדרגות משיש ואבן טבעית

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider

אבן טבעית למדרגות פנים ומדרגות חוץ

חברת אבני יסוד מספקת אבן טבעית, שיש או גרניט לריצוף וחיפוי מדרגות בתוך בתים או בחוץ. כמו כן אנו מבצעים בעצמנו עשרות פרוייקטים של בניית מדרגות וחיפוי מדרגות באבן טבעית, בשיש, בגרניט או באבני טרוורטין. להזמנת חיפוי או ריצוף מדרגות באבן התקשרו 04-690266.

מדרגות בפנים הבית הן משהו שאנחנו לא מרבים לחשוב עליו, אולי בגלל שאנחנו רק עוברים דרכן ולא מבלים בהן יותר מדי זמן. אולם, חיפוי מדרגות הוא אלמנט חשוב ביותר בבניית הבית, ולא רק שרצוי לא לפסוח עליו, חשוב ביותר לבחור את החיפוי הנכון להן, בין אם מדובר במדרגות פנים ובין אם במדרגות חוץ. חיפוי מדרגות טוב כמעט ולא יורגש, אבל חיפוי מדרגות רע (או חוסר בחיפוי בכלל), יורגש עד מאוד. לכן אנחנו ממליצים לכם לשאול אותנו על חיפוי למדרגות (אם בפנים הבית או בחוץ) ולקבל מאיתנו ייעוץ מקצועי. פנו אלינו! התקשרו עכשיו 04-690266 ונחזור אליכם בהקדם.

אבן טבעית – מדרגות פנימיות

 מדרגות בתוך הבית, המחברות בין קומות הבית, מהוות אלמנט עיצובי ממעלה ראשונה, ההופך את מראה הבית ליוקרתי ואת המדרגות לאלמנט עיצוב מרשים ולא לנטל על המרחב העיצובי של הבית.

אבן טבעית – מדרגות חיצוניות

מדרגות בכניסה לבית, או בצידי הבית, בחצר או באיזור הבריכה יהיו משיש או מאבן טבעית וישוו לבית מראה טבעי מחד, אך נקי ונעים מאידך. צפו בגלריית הריצופים וחיפויי המדרגות שלנו והתקשרו אלינו לשמוע מה מתאים לביתכם או לגינתכם.

להצעת מחיר אטרקטיבית לחיפוי או ריצוף מדרגות באבן טבעית  התקשרו 04-6902666


  לקבלת פרטים נוספים שלחו לנו הודעה

   For more details send us a message

   © 2021 אבני יסוד – אבן טבעית לריצוף חוץ ופנים.

   ריצוף פנים אבן טבעית | אבן ג'מעין | אבן ריצוף חוץ | אבני צפחות | חיפוי אבן חוץ | שיווק שיש, יבוא אבן | קופינג שיש לבריכה | אבן מידע מקצועי

   בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

   דילוג לתוכן