אבני לקט

אבני לקט לחיפוי חוץ

אבן לקט ידועה גם בשם "אבן פראית" או בשמה המקצועי בתעשיה "Rock Face". מקור השם "אבן לקט" מגיע מעצם כך שבניית קירות אבן בעבר היתה מבוצעת עם אבנים שלוקטו במקור, וכיום שיטה זו באה לדמות את סגנון הבניה המסורתי הזה. כיום ניתן ליהנות ממגוון אבנים פראיות שלוקטו ברחבי העולם, מה שמאפשר לבחור מבין סוגים רבים של אבן לקט כמו בזלת, אבן גיר, כורכר ועוד, בהתאם לבחירה שלכם לצבע וטקסטורה הרצויה.

אבני יסוד – מבחר אבני לקט איכותיות לחיפוי

 

חיפוי חוץ באבן פראית ואבן לקט הוא טרנד עיצובי שתופס תאוצה בשנים האחרונות. חברת אבני יסוד משווקת אבן לקט איכותית לחיפוי חוץ. לתיאום ביקור באולם התצוגה, כולל ייעוץ מקצועי במקום, ולהזמנות התקשרו עכשיו או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מידע כללי על אבני לקט

אבני לקט הן אבנים טבעיות מסוגים שונים, שנוסרו ועובדו באופן שמרני כדי שיתאימו לחיפוי קירות חוץ, תוך כדי שמירה על צורתן המקורי ככל הניתן. אבן לקט נקראת גם רוק פייס (Rock Face) מכיון שיצירת חיפוי באמצעותן מעניק לקיר מראה של קיר אבנים טבעי, מה שגם מקנה לו מראה ייחודי.

חיפוי-חוץ-אבן-טבעית
שאלות תשובות חיפוי חוץ

חיפוי חוץ מידע נוסף

מה ההבדל בין חיפוי באבני לקט לחיפוי רגיל?

עיבוד אבני לקט לקראת חיפוי נעשה באופן זהיר ושמרני ככל הניתן, על מנת שתישמר צורתה של האבן כפי שהיתם מוצאים אותה בטבע, בעוד שבחיפוי סטנדרטי האבן מנוסרת בדרך כלל בצורה גיאומטרית אחידה או קרוב לכך.

חיפוי באבן לקט פראית עם אבני יסוד

ניתן למצוא אצלו מבחר רחב של אבן לקט מהארץ ומהעולם.