מגוון פתרונות

באבן טבעית

A variety of solutions

In natural stone

חיפוי פנים

גלריית פרוייקטים חיפוי פנים

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider

אבני יסוד – חיפוי פנים הבית באבן טבעית

חברת אבני יסוד מתמחה באבן טבעית לחיפוי פנים הבית, קירות, מקלחות, מדרגות ועוד.


לקבלת פרטים נוספים שלחו לנו הודעה

For more details send us a message

יתרונותיה של אבן טבעית לחיפוי פנים ניכרים לא רק ביופיה אלה ביכולתה לשמור על רעשים קלים בבית. היא מפחיתה קולות חיצוניים של מכוניות או מטוסים ואפילו סופגת רעשים הנעשים בתוך הבית עצמו וכך שומרת על אוירה נינוחה יותר. שימו לב שבכדי לשמור על בידוד אקוסטי מושלם יש לשים לב כי העבודה בוצעה בצורה מושלמת ואין רווחים בין החיפויים.

ישנם אנשים רבים אשר אחת לכמה שנים נוהגים לחדש את מלתחתם,להחליף את רכבם ומבחינתם השינוי אינו שלם עד אשר הם יוצרים אוירה שונה וחדשה בבית.אחת הדרכים הפופולריות לעשות זאת הנו חיפוי קירות פנים הבית באבן טבעית. אבן זו מתאימה כמעט לכל עיצוב החל מעיצוב מודרני ועד לעיצוב כפרי מחוספס אשר מוסיף לחדר אופי צבע וטקסטורה באופן מיידי.

בעבר, חיפוי אבן פנימי היה נהוג בעיקר בחדרי אמבטיות ובשירותים, אך כיום ניתן למצוא בבתים רבים קירות שלמים המכוסים אבן או בריקים מסוגים שונים. המגוון הרחב של חומרי הגלם ואפשרויות העיצוב שאנו מציעים יכול לאפשר ללקוחותינו לבחור את העיצוב שיתאים להם בצורה מקסימלית.

אבנים אלה אשר משמשות לחיפוי קירות פנים הבית נחשבות לעמידות ביותר וככאלה אשר לא ידהו, או יתפרקו כתוצאה מפגעי מזג אוויר או ממזיקים. חיפוי אבן בקירות פנים אינו מצריך שום תחזוקה מיוחדת למעט ניקוי במטלית לחה אחת לכמה זמן.

חיפוי קירות באבן טבעית, שיש ובריקים

חיפוי קירות באבן נותן לבית מראה חדש ורענן אשר תורם רבות למראהו ומשפיע על האווירה שבתוכו. רבים מן המחדשים את ביתם בוחרים בחיפוי פנים של אבן טבעית אשר מזרימה דם חדש למראה הבית.

השוק מציע לנו כיום שפע בלתי רגיל של אבנים לחיפוי קירותיו החיצוניים או הפנימיים של הבית. במרבית המקרים מדובר באבנים מקומיות, כלומר – אבנים מישראל ולא אבנים מיובאות. אבנים אלו הגיעו מהטבע, עברו תהליך של עיבוד וכיום הן משמשות כחיפוי לקירות פנים הבית או מחוצה לו. אפשרות נוספות לחיפוי קירות היא באמצעות לבני בריקים. לבני בריקים מאבן טבעית נחשבים לפופולארים מאד בשנים האחרונות ואפשר למצוא אותם בסגנונות מגוונים ובעיצובים שונים. ישנם בריקים עתיקים מאד, ממאות קודמות אפילו, וגם בריקים בסגנון מודרני או בריקים מאבן. כמובן שניתם לחפות את קירות הבית הפנימיים גם בשיש לסוגיו וגם באבן טרוורטין – אבן טבעית בעלת מראה מיוחד ויוקרתי.

חיפוי קירות פנים באיכות אחרת

גלריית חיפויי הפנים של אבני יסוד מציגה בפניכם תמונה של מקצועיות המשולבת עם איכות של אבן ושיש ללא תחרות. אנו משתמשים במבחר סוגים של אבן ושיש לחיפוי קירות פנימיים: אבני טרוורטין, שיש איטלקי, בריקים, לבנים ועוד.

התקשרו אלנו ואנו נתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר

להצעת מחיר אטרקטיבית לחיפוי פנים איכותי התקשרו:

04-6902666

תמונת הפרדה

© 2020 אבני יסוד – אבן טבעית לריצוף חוץ ופנים.

ריצוף פנים אבן טבעית אבן ג'מעין אבן ריצוף חוץ חיפוי אבן חוץ שיווק שיש, יבוא אבן קופינג שיש לבריכה

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

דילוג לתוכן