חיפוי פנים

חיפוי פנים לקירות מאבנים טבעיות

חיפוי קירות פנים הבית מקנה מראה כפרי ומייצר תחושת חמימות של פעם. אלו שמבקשים לשוות לביתם מראה משופץ, של בית עתיק יבחרו בבריק אבן או בבריק פירוק בלגי. לעומת זאת בריק בסגנון רטרו יקנה מראה מודרני יותר.

אבן פראית (RockFace)

האבן הפראית הינה אבן הנאספת מעל פני השטח, ומכאן שמה הנוסף – אבן לקט. האבן מועברת למפעל שם היא נחתכת ומדוקקת לעוביים נוחים להתקנה. האבן הפראית מגיעה ממגוון ארצות ביניהן יוון, איטליה ואף סין. קיימים גם סוגים של אבן פראית אשר לוקטה ונוסרה בארץ.

אבן חירבה

אבן החירבה הינה אבן שפורקה מבתי אבן עתיקים. לאחר הפירוק, עוברות האבנים תהליך של ניקוי וחיתוך החזית ובכך מותאמות לחיפוי קירות. לאבן חזות ייחודית ההופכת אותה לאלמנט עיצובי מרשים ביותר, המשווה לבית תחושה כפרית ים תיכונית.

בריקים

בריקים משמשים פעמים רבות כפתרון לחיפוי פנים הבית. קטגוריה זו מכילה מגוון רחב של מוצרים כגון בריקים בלגיים מפירוק, בריקים מאבן טבעית ובריקים בסגנון רטרו.

אבן פראית

אבן חירבה

בריקים

אבני יסוד – חיפוי פנים הבית באבן טבעית

חברת אבני יסוד מתמחה באבן טבעית לחיפוי פנים הבית, קירות, מקלחות, מדרגות ועוד. אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו שם תוכלו להתרשם ממגוון האבנים לחיפוי קירות הפנים: בריקים לחיפוי מאבן טבעית, שיש לחיפוי קירות, בריקים מפירוק,  אבני חיפוי מטרוורטין, בלוסטון, סי גריי, בזלת, צפחה ועוד.

חיפוי פנים עם אבני יסוד

חיפוי קירות באבן נותן לבית מראה חדש ורענן אשר תורם רבות למראהו ומשפיע על האווירה שבתוכו. רבים מן המחדשים את ביתם בוחרים בחיפוי פנים של אבן טבעית אשר מזרימה דם חדש למראה הבית. השוק מציע לנו כיום שפע בלתי רגיל של אבנים לחיפוי קירותיו החיצוניים או הפנימיים של הבית. במרבית המקרים מדובר באבנים מקומיות, כלומר – אבנים מישראל ולא אבנים מיובאות. אבנים אלו הגיעו מהטבע, עברו תהליך של עיבוד וכיום הן משמשות כחיפוי לקירות פנים הבית או לחיפוי חוץ. אפשרות נוספות לחיפוי קירות היא באמצעות בריקים. בריקים מאבן טבעית נחשבות לפופולארים מאד בשנים האחרונות ואפשר למצוא אותם בסגנונות מגוונים ובעיצובים שונים. ישנם בריקים עתיקים מאד, ממאות קודמות אפילו, וגם בריקים בסגנון מודרני או בריקים מאבן. כמובן שניתם לחפות את קירות הבית הפנימיים גם בשיש לסוגיו וגם באבן טרוורטין – אבן טבעית בעלת מראה מיוחד ויוקרתי.

שאלות תשובות חיפוי פנים

חיפוי פנים מידע נוסף

מהם הסוגי האבן השונים המשמשים לחיפויי פנים?

חיפוי אבן טבעית הוא בחירה פופולרית עבור קירות פנים. הוא מוסיף מרקם ואופי לכל חלל, תוך מתן שכבת בידוד נוספת למבנה הקיים. ישנם סוגים רבים ושונים של חיפוי אבן טבעית זמינים, כל אחד עם המאפיינים והיתרונות הייחודיים שלו. חלק מהסוגים הנפוצים ביותר כוללים גרניט, שיש, אבן חול, קוורציט, אבן גיר, צפחה וטרוורטין.
כל סוג אבן מציע רמות שונות של עמידות ומשיכה אסתטית שניתן להתאים לצרכים של כל פרויקט.

אילו גורמים משפיעים על עלות החיפוי באבן טבעית?

העלות של חיפוי אבן טבעית יכולה להשתנות מאוד בהתאם למספר גורמים. גורמים אלה כוללים את סוג האבן שבה נעשה שימוש, גודל ומורכבות הפרויקט ותכונות נוספות כגון גימורים או עיצובים מיוחדים.
באופן כללי, צפחה, גרניט וקוורציט יקרים יותר מאבן חול או אבן גיר בשל צפיפותם ועמידותם לאורך.
בנוסף, עלויות העבודה והוצאות ההובלה יכולות להשפיע גם על העלות הכוללת של חיפוי אבן טבעית.
הבנת הגורמים הללו יכולה לעזור בקבלת החלטה מושכלת בעת בחירת חיפוי אבן טבעית או לפחות לשאול את השאלות הנכונות.

האם תהליך ההתקנה לחיפוי אבן טבעית משתנה בהתאם לסוג האבן בה משתמשים?

בהחלט כן.
תהליך ההתקנה לחיפוי אבן טבעית יכול להשתנות בהתאם לסוג האבן בה משתמשים. לסוגים שונים של אבן טבעית תכונות ומאפיינים שונים שיש לקחת בחשבון בעת התקנתם, כמו משקל וגודל.
אבנים מסוימות עשויות לדרוש שלבים או חומרים נוספים במהלך ההתקנה שאבנים אחרות אינן זקוקות להם.
לכן, מבינה ביצועית, חשוב להתייחס לסוג האבן בה משתמשים לפני תחילת תהליך ההתקנה על מנת לוודא שהיא נעשית בצורה נכונה ובטוחה.