ריצוף באבן טרוורטין

 

ריצוף אבן טרוורטין בעיבודים שונים

אבן הטרוורטין נוצרת במשך אלפי שנים בתהליך של חלחול ושקיעה של סידן פחמתי. תהליך טבעי זה מתרחש כאשר מים עשירים במינרלים זורמים דרך אבן גיר ומובילים מינרלים מומסים אל פני השטח, שם הם מתמצקים ויוצרים דוגמאות ומרקמים ייחודיים. תהליך זה הופך את הסלע שנוצר לחזק במיוחד ועמיד בפני התפוררות, מכיוון שהחומרים החרסיתיים, העלולים לייצר גידים וסדקים, נשטפים לחלוטין החוצה.

כיום, הטרוורטין זוכה לפופולריות עצומה בשוק הריצוף בשל יופיה ועמידותה העל-זמניים. הטרוורטין מתאימה ליישומים פנימיים וחיצונים כאחד והגוונים החמים והאדמתיים שלה, החל מבז' קרמי(שמנת) כלה באפור כסוף(סילבר) ועד זהב עשיר(גולד), מוסיפים נופך של אלגנטיות ואינטימיות לכל חלל.

סוג אבן טרוורטין סילבר

טרוורטין סילבר

סוג אבן טרוורטין

טרוורטין שונות

סוג אבן טרוורטין

טרוורטין שמנת

סוג אבן טרוורטין קשמיר

טרוורטין קשמיר

סוג אבן צ'וקולטה

טרוורטין צוקולטה

סוג אבן טרוורטין

טרוורטין גולד

טרוורטין צ'וקולטה

לריצוף טרוורטין צ'וקולטה צבע עשיר ואדמתי, אשר מביא תחושת חמימות ונעימות לכל בית, ובמיוחד בסביבה כפרית. צבעה החום משתלב בהרמוניה עם חומרים טבעיים כגון עץ ​​בד ועור, ויוצר אווירה חמימה ומזמינה. בחלל עכשווי או בסגנון תעשייתי, הצ'וקולטה יכולה לשמש כאלמנט הארקה, על ידי הוספת עומק ומגע של יופי טבעי. לבסוף היא משתלבת היטב גם עם עיצובים בוהמיינים או אקלקטיים, בשל יכולתה להשתלב ללא מאמץ עם צבעים ודוגמאות תוססים, וליצור חלל מעניין ואקלקטי מבחינה ויזואלית.

טרוורטין שמנת

ריצוף פנים באבן טרוורטין שמנת  בעלת אופי הנייטרלי ורב-תכליתי, משלים ללא מאמץ סגנונות עיצוב פנים שונים. בסביבה מודרנית או מינימליסטית, יוצר הטרוורטין שמנת רקע רגוע ונקי, המאפשר לאלמנטים עיצוביים אחרים להתבלט. בין אם בעיצוב מסורתי או קלאסי, מוסיף הטרוורטין שמנת חמימות ואלגנטיות, ומשתלב בהרמוניה עם ריהוט מעוטר ופרטים מורכבים. בנוסף, השמנת משתלב היטב עם סגנונות כפריים, מכיוון שהוא מעורר תחושת שלווה טבעית.

טרוורטין סילבר

ריצוף בטרוורטין סילבר, בעל הגוון הקריר והמתכתי שלו, מוסיף נופך של תחכום מודרני לכל סגנון עיצובי. בסביבה עכשווית או מינימליסטית, מביא הסילבר מגע של זוהר ואלגנטיות, משקף אור חוזר ומשווה אווירה יוקרתית. יתר על כן, הסילבר משלים בצורה טובה סגנונות עיצוב תעשייתיים, מכיוון שהוא משתלב בקלות עם חומרי גלם תעשייתיים כמו בטון או לבנים חשופות.

טרוורטין קשמיר

ריצוף פנים באבן טרוורטין קשמיר מתאים לאנשים שלא מפחדים להכניס את הפרא הביתה. אבן זו ידועה בגווניה הרבים, בצורות ובצבעים הייחודיים שמספרים את סיפור היווצרותם הגיאולוגי בעצם נוכחותם.

יצירת קשר