ריצוף חוץ

ריצוף חוץ באבן טבעית

ריצוף חוץ באריחי אבן טבעית או בשיש משרה על הכניסה לבית ועל החצר אוורה ייחודית הנוצרת משימוש בחומרים טבעיים. סוגים רבים של אבן מתאימים לריצוף חוץ אך לפני שבוחרים מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום בכדי להבין את התכונות של כל אחת מהן ואת מידת התאמתן לריצוף ולפרוייקט הנדרש

ריצוף חוץ בבזלת

ריצוף חוץ באבנים שונות

יצירת קשר​

אנחנו עומדים לשירותכם ורוצים להעניק גם לכם שירות מקצועי ולצרף אתכם למעגל לקוחותינו המרוצים.

לתיאום פגישה והתייעצות עם מומחה ריצוף וחיפוי מקצועי, הזמנת מוצרים ולמידע נוסף:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שאלות נפוצות על

ריצוף חוץ

כשמדובר בבחירת ריצוף חוץ, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון. החל מסוג החומר בו נעשה שימוש ועד לדרישות העמידות והתחזוקה שלו, יש לקחת בחשבון את כל האלמנטים הללו על מנת לוודא שבחרתם את האפשרות הטובה ביותר עבור החלל החיצוני שלכם.

בהתקנת ריצוף חוץ דרושה חשיבה רבה כאשר הבטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות.
חשוב לקחת בחשבון את הסביבה בה יותקן הריצוף, כמו גם את השימוש המיועד של החלל.
לדוגמה, אם האזור שבו הולך להיות הריצוף מיועד להכנת מזון, האריחים צריכים להיות בעלי חומר אטום למים, שמן ושומן. או במידה והריצוף הוא לאורך בריכה, חשוב מאד לבחור כזה שיהיה מחוספס מספיק כנגד החלקה.

כדי להבטיח שריצוף החוץ שלך ייראה במיטבו במשך שנים רבות, כדאי לדאוג לתחזק אותו בתדירות לא גבוהה, ועדיין כדאי מאד לא לוותר על זה. זה כולל ניקוי המשטח, בדיקת סימני נזק ואיטום או ליטוש מחדש במידת הצורך.
אם ריצוף החוץ שלכם מתחיל להראות סימני בלאי, ישנם מספר צעדים כדי לשחזר את המראה של ריצוף החוץ שלך.
בהתאם לסוג הריצוף, ייתכן שיהיה נכון לאטום מחדש או לצבוע אותו, למרוח ציפוי מגן או להחליף חלקים פגומים. כמו כן, כדאי לשים לב לכל סדקים או סימני נזק אחרים.
עם תחזוקה נכונה, ריצוף החוץ שלכם יישאר במצב טוב ויראה יפה לאורך שנים רבות.עם השנים, הרצפה עשויה לנוע מעט כמו כל חומר. ללא הפוגות, עלולים להיווצר אי-דיוקים במראה של הריצוף. הרווחים שומרים על אפשרות תנועה ללא פגיעה בעיצוב.

אבני יסוד – ריצוף חוץ באבן טבעית

ריצוף חוץ באריחי אבן טבעית או בשיש, משרה על הכניסה לבית ועל החצר אווירה ייחודית הנוצרת משימוש בחומרים טבעיים. סוגים רבים של אבן מתאימים לריצוף חוץ אך לפני שבוחרים מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום בכדי להבין את התכונות של כל אחת מהן ואת מידת התאמתן לריצוף ולפרויקט הנדרש.

ריצוף חוץ באבן טבעית, באבני מדרך או או באבני חיפוי מעניק לגינה או לחצר שלכם מראה טבעי המתמזג עם הגינה ומאפשר לכם ולילדיכם להרגיש בטבע בכל מקום בחצר ביתכם. ריצוף באבן טבעית מקנה למבנה כולו מראה איכותי במיוחד, ולכן אנו ממליצים ללקוחותינו לרצף את הרחבות שמחוץ לבית, את המרפסות ואת השבילים באבן טבעית, טרוורטין, סי גריי, בזלת . לאבן הטבעית עמידות רבה בפני שחיקה, ובפני פגעי מזג האוויר.

ריצוף חוץ באבן טבעית במרחב סביב לבית

ריצוף אבן טבעית במרחבים שמחוץ לבית, הולך וצובר פופולריות בישראל ובעולם כולו. בני האדם השתמשו במשך מאות שנים באבן טבעית לצורך ריצוף. גשרים ומקדשים שהשתמרו עד היום מוכיחים את כושר העמידות הגדול של אבנים אלו.

לחברתנו ניסיון רב בהתאמת סוגי האבן השונים עבור ריצוף חוץ, בהם טרוורטין, בזלת, אבני צפחה ואבנים טבעיות נוספות. הריצופים של אבני יסוד משתלבים היטב במראה הכפרי, ועונים בצורה מושלמת על הצרכים השונים בריצופי חוץ טבעיים, מעוצבים היטב ואיכותיים המתאימים לשבילי הכניסה, החניה, רחבות, מרפסות צמודות לבית ועוד. כמו כן אנו מספקים אבן ושישי גם עבור ריצוף פנים וחיפוי קירות.

תוכן עניינים