מגוון פתרונות

באבן טבעית

A variety of solutions

In natural stone

ריצוף חוץ

גלריית פרוייקטים ריצוף חוץ – אבן טבעית

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider

ריצוף חוץ באבן טבעית עם אבני יסוד

ריצוף חוץ באריחי אבן טבעית או בשיש, משרה על הכניסה לבית ועל החצר אווירה ייחודית הנוצרת משימוש בחומרים טבעיים .סוגים רבים של אבן מתאימים לריצוף חוץ אך לפני שבוחרים מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום בכדי להבין את התכונות של כל אחת מהן ואת מידת התאמתן לריצוף ולפרויקט הנדרש.

ריצוף חוץ – ריצוף באבן טבעית

סוגי אבנים לריצוף חוץ לבית ולגינה

אבן בזלת- אבן זו נוצרת בסביבת הרי געש והנה לבה שהפכה לאבן מוצקה. אבן זו משמשת בעיקר לריצוף חוץ כאשר אחד משימושיה הוא כאבני פסיעה המשתלבת בפרויקטי ריצוף חוץ מאבן טבעית

אבן שיש– אבן זו היא מהיותר מבוקשות בשוק והידועה מכולן. היא משמשת כפתרון מצוין לכל המעוניין בריצוף חוץ באבן טבעית אשר תעניק לביתו מראה יוקרתי ומלכותי. בעבר יובאה אבן זו מאיטליה וממקומות נוספים אך היום ניתן למצוא אותה בארץ בקלות ולשוות לביתכם ריצוץ מותאם כהלכה אשר יותאם למראה ואופי ביתכם.

אבן ירושלמית– אבן זו היא אבן גיר אשר נחצבה בסביבות ירושלים והאזורים הסמוכים לה. אבן זו מקבלת את הטקסטורות הייחודיות שלה בשל המים הניגרים עליה אשר יוצרים שחיקה מתמשכת ומעניקים לה את מראה המיוחד. בשנים האחרונות עולה השימוש בה  לריצוף חוץ כדי לנסות ולשוות לבית את המראה הירושלמי המוכר והאהוב כל כך.

אבן שיש גרניט – אבן זו היא אבן טבעית אשר נודעת בחוזקתה וכושר עמידותה הגבוה. משטחי שיש אלה הם בעצם משטחי אבן טבעית אשר נוצרת במעמקי האדמה ועם השנים ובעקבות תהליכים טבעיים שונים נחשפת אל פני האדמה וניתן לחצוב אותה.

אבן טרוורטין – רבים מהאנשים כיום בוחרים בריצוף חוץ באבן טרוורטין. האבן נותנת מראה יפה אשר משתלב במאפייני הגינה או החצר ומוסיף נופך טבעי לו.

אבן טרוורטין הינה אבן בעלת מרקם ייחודי, המשווה לריצוף החוץ מראה טבעי. החורים הקיימים באבן הטרוורטין מסייעים  במניעת החלקה ומשתלבים במראה הגינה או החצר באופן הרמוני וטבעי. חברת אבני יסוד משתמשת באבני טרוורטין באיכות הגבוהה ביותר, לריצוף חוץ בחצרות ובגינות הבתים,  לחיפוי קירות חיצוניים, ואף לריצוף פנים בבתים בסגנון כפרי או מודרני בעיבודים השונים.

אבני יסוד- ריצוף חוץ באבני צפחה, טרוורטין ובזלת 

לחברתנו ניסיון רב בהתאמת סוגי האבן השונים לריצוף חוץ, בהם טרוורטין, בזלת, אבני צפחה ואבנים טבעיות נוספות. הריצופים של אבני יסוד משתלבים היטב במראה הכפרי, ועונים בצורה מושלמת על הצרכים השונים בריצופי חוץ טבעיים, מעוצבים היטב ואיכותיים.

להצעת מחיר אטרקטיבית לריצוף חוץ איכותי התקשרו 04-6902666

ריצוף חוץ באבן טבעית

ריצוף חוץ באבן טבעית, באבני מדרך או או באבני חיפוי מעניק לגינה או לחצר שלכם מראה טבעי המתמזג על הגינה ומאפשר לכם ולילדיכם להרגיש בטבע בכל מקום בחצר ביתכם.

ריצוף באבן טבעית מקנה למבנה כולו מראה איכותי במיוחד, ולכן אנו ממליצים ללקוחותינו לרצף את הרחבות שמחוץ לבית, את המרפסות ואת השבילים עם אבני מדרך, טרוורטין או אבן טבעית. למרצפות עמידות מלאה בפני שחיקה, מפני חדירת אדמה ובוץ,ובפני פגעי מזג האוויר.

להזמנת אבנים או ליצירת קשר עם אבני יסוד  ליחצו כאן, או התקשרו עכשיו 04-6902666  ונשמח לחזור אליכם.

ריצוף אבן טבעית במרחבים שמחוץ לבית, הולך וצובר פופולריות בישראל ובעולם כולו.  בני האדם השתמשו במשך מאות שנים באבן טבעית לצורך ריצוף וגשרים ומקדשים שהשתמרו עד היום מוכיחים את כושר העמידות הגדול של אבנים אלה.

כיום,מכיוון שבעיית המים בישראל הולכת וגדלה, מעדיפים רבים להשתמש יותר ויותר באבנים טבעיות לריצוף חוץ של הגינה.


לקבלת פרטים נוספים שלחו לנו הודעה

For more details send us a message

תמונת הפרדה

© 2020 אבני יסוד – אבן טבעית לריצוף חוץ ופנים.

ריצוף פנים אבן טבעית אבן ג'מעין אבן ריצוף חוץ חיפוי אבן חוץ שיווק שיש, יבוא אבן קופינג שיש לבריכה

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

דילוג לתוכן