חיפוי חוץ

סוגי אבן לחיפוי קירות חוץ

חיפויי חוץ נותנים לבית את המראה שתרצו. לכל אבן היתרונות שלה ותספק את המראה הייחודי שלה.
אבן חירבה עם בידוד טוב ועיצוב מרשים, אבני לקט עם מראה פראי ועוד אבנים שונות ורבות.

אבנים שונות

מלבד אבן טבעית סטנדרטית המשמשת לחיפוי חוץ או חיפוי פנים, קיימים גם פתרונות נוספים ומוצרים ייחודיים לחיפוי חיצוני באבן טבעית.

אבן לקט

האבן הפראית או בשמה המקצועי – Rock-Face מתחקה אחר סגנון הבנייה העתיק. האבן הפראית מגיעה ממגוון ארצות ביניהן יוון, איטליה ואף סין. קיימים גם סוגים של אבן פראית אשר לוקטה ונוסרה בארץ.

אבן חירבה

אבן חירבה משמשת לחיפוי קירות פנים וחוץ ואף יכולה לשמש כחלופה טובה לריצוף במקום כורכר או שיש. לאבן חזות ייחודית ההופכת אותה לאלמנט עיצובי מרשים ביותר. אבן זו בעצם היותה אבן גיר, נותנת בידוד מצוין וחוסכת מדיירי הבית שינויים קיצוניים של חום וקור. הודות לתהליך העיבוד השונה מתהליך עיבוד הכורכר אבן זו זולה יותר ממנה.

אבן חירבה

אבן לקט

בריקים

חיפוי חוץ אבן חירבה

אבן חירבה משמשת לחיפוי קירות פנים או קירות חוץ ואף יכולה לשמש כחלופה טובה בתור אבן ריצוף כתחליף לכורכר או לשיש. לאבן חירבה חזות ייחודית ההופכת אותה לאלמנט עיצובי מרשים ביותר. מעצם היותה אבן גיר, מספקת אבן חירבה בידוד מצוין ומונעת שינויים קיצוניים של חום וקור. הודות לתהליך העיבוד השונה מתהליך עיבוד הכורכר אבן זו זולה יותר ממנה.

אבני יסוד – חיפוי חוץ באבן טבעית

חברת אבני יסוד משווקת אבן טבעית איכותית מסוגים שונים המתאימים לחיפוי חוץ במבנים פרטיים או מבני ציבור. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר בטלפון או להשאיר פרטים בטופס, ולקבל ייעוץ מקצועי בבחירת אבני חיפוי חוץ או להזמין מאיתנו שירותי חיפוי באבני בזלת, טרוורטין, בריקים, חירבה ועוד .

חיפוי קירות חוץ באבן טבעית משדרג את נראות הבית וישפיע מיידית על ערכו. האבן הטבעית משמשת למגוון רחב של צרכים, החל מחיפוי וריצוף למשרדי הייטק וכלה בחיפוי חוץ בצימרים כפריים. דווקא העובדה שאבן טבעית תמיד תהיה מגוונת מבחינת גודל וצורה, מקנה לה מראה קסום וטבעי: לא עוד פריט מתועש אלא אבן טבעית המקנה לבית מראה טבעי יותר. מעבר לאווירה שהאבן משרה, לאבן טבעית גם יתרונות טכניים כגון רמת בידוד גבוהה מפני חום או קור ועמידות רבה יותרבפני עובש ורטיבות.

יתרונות חיפוי חוץ באבן טבעית בבניה חדשה ובשיפוץ

השימוש באבן טבעית כחיפוי חוץ לקירות הבתים כבר מזמן הפך לחלק מהנוף הישראלי שלנו ועדיין, לא כל הבתים בארץ מחופים באבן טבעית מה שמקנה איכות נוספת לאלו שכן. אחוז הולך וגדל של בתים שעוברים שיפוץ מוסיפים אבן טבעית לחיפוי הבית. אחרים פשוט נבנים מלכתחילה בחיפוי אבן, ואפילו בבתי דירות משותפים כאשר ארכיטקט הפרוייקט מבקש להקנות לבניין מראה טבעי, ייחודי ומהודר יותר יוסיף חיפוי חוץ מאבן טבעית.

אנו מבלים הרבה בביתנו ומשקיעים המון בעיצוב פנים הבית בעוד שחיפוי הבית מבחוץ עשוי להשפיע רבות על פנים הבית. חשוב להשתמש במגוון הרחב שיש לנו להציע לכם – אבנים טבעיות לחיפוי חוץ – שישדרגו את העיצוב אצלכם. התקשרו 04-6902666

חיפוי קירות חוץ באבני טרוורטין

טרוורטין הנה אבן לחיפוי חוץ וריצוף חוץ, כמו גם לפנים הבית והמרפסת, אשר המראה הטבעי שלה משווה לבית כולו מראה ייחודי המשתלב עם הסביבה באופן הרמוני אשר נעים לעין. את אבני הטרוורטין יש לאטום בדבק על מנת שהחורים הקיימים באבן לא יחדירו לבית קור ורטיבות. ניתן להזמין טרוורטין במספר גוונים, כך שאם אתם חפצים בצבעים מקוריים יותר לביתכם – אבן הטרוורטין יכולה להוות פתרון מושלם.

חיפוי-חוץ-אבן-טבעית
שאלות תשובות חיפוי חוץ

חיפוי חוץ מידע נוסף

מה ההבדל בין חיפוי חוץ ופנים?

חיפוי חוץ ופנים הם שני סוגי חיפוי שונים המשמשים למטרות שונות. חיפוי חוץ משמש להגנה על המבנה מפני פגעי מזג האוויר, בעוד שחיפוי פנים משמש לשיפור האסתטיקה של החלל.
בישראל, חיפוי שליכט הוא נפוץ ומשמש כהגנה חיצונית טובה מפני השמש הישראלית. האבן הירושלמית ידועה
כחיפוי חוץ מצויין בשמירה על טמפרטורת המבנה לאורך זמן ובעלת מראה ייחודי.
אבנים נוספות המשמשות לחיפויי חוץ הן: אבן חירבה, אבן גיר, בזלת ועוד..

היתרונות לשימוש באבן לחיפוי חוץ ולא בחומרים אחרים

חיפוי אבן חיצוני הוא בחירה אידיאלית לכל פרויקט שצריך לעמוד במבחן הזמן. מלבד המראה היפה של האבן הטבעית, לחיפוי אבן יש יתרון אחד גדול והוא עמידותו לאש. האבן ככל שתהיה עבה יותר משיגה את העמידות לאש באופן יחסי, הרבה יותר מכל חומר אחר, כמובן שיותר מחיפוי עץ.

איזו תחזוקה נדרשת לחיפוי אבן חיצוני?

בעוד חיפוי אבן חיצוני הוא דרך מצוינת להוסיף מראה ותחושה ייחודיים לבית או לבניין המסחרי שלכם, חשוב לזכור כי חיפוי אבן חיצוני אינו דורש הרבה תחזוקה אך ניקיון תקופתי ישמור על מראהו הטוב ביותר.
זה כולל הסרת לכלוך, פסולת וטחב שיכולים להצטבר עם הזמן.
לעיתים יש לאטום את האבן באופן קבוע על מנת להגן עליה מפני נזקי מים וגורמים סביבתיים נוספים.
עם תחזוקה נכונה, חיפוי אבן חיצוני יכול להחזיק מעמד שנים רבות עם תחזוקה מינימלית.

חיפוי חוץ עם אבני יסוד

עבודת חיפוי קירות חוץ טובה היא כזו אשר תוכל לעמוד אל מול פגעי מזג האויר לאורך שנים רבות. נדרשת עבודה מקצועית של אנשים אשר מוסמכים לכך והינם בעלי ניסיון רב. חיפוי פנים או חוץ באבן טבעית מצריך מן העוסק בכך מיומנות גבוהה ודיוק מרבי. כמו כן מצריכה העבודה התייחסות לסוג האבן או השיש עימו יתבצע החיפוי, וכן לתנאי השטח ולגודל הקיר עליו תונח האבן. יש לבחור בקפידה את סוג האבן, גודלה וצבעה לפני תחילת מלאכת ההרכבה על מנת שבסיום הפרוייקט האבן תיראה טוב הן על הקיר והן משבחית השתלבות בסביבה.

חברת אבני יסוד מתמחה בחיפוי חיצוני באבן טבעית  בעיקר באבןב טרוורטין, אבני בזלת או בריקים. להזמנת חיפוי חוץ לבית פרטי, לגדרות אבן, לבתים משותפים או לפינות חמד ציבוריות.